Qera, Apartament 1+1+bllk, Don Bosko, 350 Euro/Muaj.

 • € 350/Muaj
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 1+1+bllk, Don Bosko, 350 Euro/Muaj.

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 350/Muaj

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1+bllk, Don Bosko, 350 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Don Bosko, prane Vizion Plus

• Bosh

• Pallat i ri

• Kati 5

•  350 Euro /muaj

 

✨ Informacione rreth prones:

Jepet e qera apartament 1+1 me siperfaqe 70 m² ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor Don Bosko, prane Vizion Plus. Ambjenti eshte i organizuar nga dhoma e gjumit, kuzhina bashk me dhomen e ndenjes,tualeti dhe ballkoni. Apartamenti eshte bosh.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 4:02 pm
 • ID e pronës: MRE-17858
 • Çmimi: € 350/Muaj
 • Sip. e pronës: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257