Qera, Apartament 1+1, Don Bosko, 400 Euro

 • € 400
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Don Bosko, 400 Euro
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1,Don Bosko, 400 Euro/muaj

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Pallati Alfa

• E mobiluar

• Kati i 2

• Pallat i ri

• 400 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me siperfaqe 60m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina  dhe dhoma e ndenjes ,1 tualet,1 verande te madhe. Apartamenti jepet i mobiluar . Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 14 Qershor, 2024 në 2:41 pm Përditësuar 14 Qershor, 2024 at 2:41 pm
 • ID e pronës: MRE-51900
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
Whatsapp +355694010934