Qera Apartament 1+1, Don Bosko , 450 Euro

 • € 450
Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 1+1, Don Bosko , 450 Euro

Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Don Bosko , 450 Euro.

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:Don Bosko,Prane Dyqanit Vodafon.

• I mobiluar

• Kati 2

• Pallat i Ri

• 💶 450 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 2 te nje pallati . Apartamenti ofrohet  i mobiluar  dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,  dhoma e gjumit, korridori, dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 31 Janar, 2024 në 2:57 pm Përditësuar 31 Janar, 2024 at 2:57 pm
 • ID e pronës: MRE-28577
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121