Qera, Apartament 1+1, Don Bosko  450  euro/muaj

 • € 450
Tirana Trio Towers Residence, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Don Bosko  450  euro/muaj

Tirana Trio Towers Residence, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Don Bosko  450  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Don Bosko, kompleksi Trio Towers
I mobiluar
Kati 9
Pallat i Ri me ashensor
Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera super apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 69m² dhe gjendet në katin e 9 të një pallati i ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore,  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, nje dhoma gjumi,  tualeti dhe ballkoni.  Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe disponon te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Janar, 2024 në 10:33 am Përditësuar 23 Janar, 2024 at 10:33 am
 • ID e pronës: MRE-27198
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 69 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 9
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Tirana Trio Towers Residence, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135