Qera, Apartament 1+1, Don Bosko  450  euro/muaj

 • € 450
Artist, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Don Bosko  450  euro/muaj

Artist, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Don Bosko  450  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Don Bosko, prane Bar Artistit
I mobiluar
Kati 7
Pallat i Ri me ashensor
Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera super apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 72m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati i ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore,  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, nje dhoma gjumi,  tualeti dhe ballkoni.  Apartamenti disponon te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 8 Shkurt, 2024 në 2:33 pm Përditësuar 8 Shkurt, 2024 at 4:32 pm
 • ID e pronës: MRE-29982
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 72 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Artist, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135