Qera, Apartament 1+1, Don Bosko, 500 Euro

 • € 500
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Don Bosko, 500 Euro
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1,Don Bosko, 500 Euro/muaj

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Nort Construction

• E mobiluar

• Kati i 3

• Pallat i ri

• 500 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 3 te nje pallati me siperfaqe 60m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina  dhe dhoma e ndenjes ,1 tualet,1 ballkon. Apartamenti jepet i mobiluar . Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Korrik, 2024 në 10:36 am Përditësuar 5 Korrik, 2024 at 10:36 am
 • ID e pronës: MRE-54511
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134