Qera, Apartament 1+1, Don Bosko te vision Plus , 450  euro/muaj

 • € 450
Vision Plus, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Don Bosko te vision Plus , 450  euro/muaj

Vision Plus, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Don Bosko te vision Plus , 450  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Don Bosko tek vision plusi
I mobiluar
Kati 8
Pallat i Ri
Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:Jepet me qera apartamen 1+1+ me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 8 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori,  1 tualete.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Janar, 2024 në 1:11 pm Përditësuar 28 Shkurt, 2024 at 4:30 pm
 • ID e pronës: MRE-24427
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 8
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Vision Plus, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135