Qera, Apartament 1+1, Duplex, Don Bosko perballe hotel Euro, 500  euro/muaj

 • € 500
Hotel Euro, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Duplex, Don Bosko perballe hotel Euro, 500  euro/muaj

Hotel Euro, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Duplex, Don Bosko perballe hotel Euro, 500  euro/muaj

Tipologjia : 1+1
Adresa: Don Bosko perballe hotel Euro
I mobiluar
Kati 1,2
Pallat 6 katesh
Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 69m² dhe gjendet në katin e 1,2 të një Pallati 6 katesh . Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar  totalisht  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, salloni i ngrenies,ambienti i gatimit,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon,me parkim.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Janar, 2024 në 10:57 am Përditësuar 11 Janar, 2024 at 12:45 pm
 • ID e pronës: MRE-25015
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 69 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Dupleks
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Hotel Euro, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128