Qera apartament 1+1, Fresk, 27.000 leke.

 • 27,000 Lek
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Rented

Qera apartament 1+1, Fresk, 27.000 leke.

Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 27,000 Lek

PĂ«rshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 1+1, Fresk, 27.000 leke.

 

Tipologjia: 1+1

Adresa: Fresk

I mobiluar

Kati 1 banim

Pallat

đź’¶ 27.000 leke

 

✨ Informacione rreth prones.

Apartamenti eshte 1+1 ne katin e 1 me një siperfaqe 54 m2. Organizimi eshte ne nje dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina dhe tualeti.

Kushte jane te mira.

Preferohet cift.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:40 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8842
 • Çmimi: 27,000 Lek
 • Sip. e pronĂ«s: 54 m²
 • Sip. totale: 54 m²
 • DhomĂ« gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresk

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508