Qera, Apartament 1+1, Fresk, 350 euro

 • € 350
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Fresk, 350 euro

Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1,Rruga e Dajtit, Fresku, 350 euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:Rruga e Dajtit, Fresku

• i mobiluar

• Kati 3

• pallat i ri

•  350 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 85m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor ne rrugen e Dajtit, Fresk, afer shkolles New York. Apartamenti  është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga korridori shperndares, dhoma e ndenjes, kuzhina, 1 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Ka arredim bashkekohor dhe kushte shume te mira.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 11:01 am
 • ID e pronës: MRE-13057
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 85 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521