Qera , Apartament 1+1 , Green City, 450 Euro

 • € 450
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera

Qera , Apartament 1+1 , Green City, 450 Euro

Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1,Green City, 450 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Green City , Astir

• i Mobiluar

• Kati 6

• Pallat i ri

• 450 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe prej 75 m² dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor ne kompleksin Green City , Astir. Apartamenti eshte i organizuar ne korridor shperndares, sallon ndenje+ kuzhine, 1 dhome gjumi dhe tualet. Apartamenti ofrohet i mobiluar teresisht.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 3 Nëntor, 2023 at 12:42 pm
 • ID e pronës: MRE-19654
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 75 m²
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521