Qera, Apartament 1+1, ish Fusha e Aviacionit , 400  euro/muaj

 • € 400
Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, ish Fusha e Aviacionit , 400  euro/muaj

Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, ish Fusha e Aviacionit , 400  euro/muaj

 • Tipologjia 1+ 1
 • Adresa: ish Fusha e Aviacionit
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Cmimi 400 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+ 1, me një sipërfaqe prej 45m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, tualeti, 1 ballkon,.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Janar, 2024 në 3:54 pm Përditësuar 25 Janar, 2024 at 10:10 am
 • ID e pronës: MRE-25368
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 45 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128