Qera, Apartament 1+1, Ish Fusha e Aviacionit, Pallati postes Shqiptare 360 Euro/Muaj

 • € 360
Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Ish Fusha e Aviacionit, Pallati postes Shqiptare 360 Euro/Muaj

Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • € 360

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Ish fusha e Aviacionit  360  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Ish fusha e aviacionit
Kati 3
Pallat i Ri
Cmimi 360 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 45m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor. Apartameti  ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, nje dhoma gjumi,  tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Janar, 2024 në 10:55 am Përditësuar 26 Janar, 2024 at 10:56 am
 • ID e pronës: MRE-27768
 • Çmimi: € 360
 • Sip. totale: 45 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA REAL ESTATE
 • MORINA REAL ESTATE
Whatsapp +355694050136