Qera, Apartament, 1+1, Ish Garda e Republikes , 400 Euro

 • € 400
Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament, 1+1, Ish Garda e Republikes , 400 Euro

Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 1+1, Ish Garda e  Republikes, 400€

• Tipologjia: 1+1

• Adresa Ish Garda e Republikes

• i Mobiluar

• 400€/ muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartamen 1+1 me siperfaqe 60m², Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes, tualet. Eshte totalisht i mobiluar.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Dhjetor, 2023 në 1:42 pm Përditësuar 11 Dhjetor, 2023 at 1:43 pm
 • ID e pronës: MRE-22714
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 4
 • Adresa Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121