Qera , Apartament 1+1, Ish Parku i Autobuzave, 290 euro

 • € 290
Parku 1 Kilometer, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera , Apartament 1+1, Ish Parku i Autobuzave, 290 euro

Parku 1 Kilometer, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 290

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Ish Parku i Autobuzave, 290 euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Ish Parku i Autobuzave

• i Mobiluar

• Kati 6

• Pallat ekzistues

• 290 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe prej 60m² dhe ndodhet ne katin e 6 te pallati ekzistues tek Ish Parku I Autobuzave. Apartamenti organizohet nga nje dhome gjumi, kuzhina bashke me dhomen e ndenjes dhe nje tualet. Eshte i mobiluar (nuk ka krevat).

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

Detajet

Përditësuar 8 Nëntor, 2023 at 11:11 am
 • ID e pronës: MRE-19929
 • Çmimi: € 290
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Adresa Parku 1 Kilometer, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521