Qera, Apartament 1+1, Ish Tregu Elektrik, 430 Euro

 • € 430
Ali Visha, Rruga Todi Shkurti, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Ish Tregu Elektrik, 430 Euro
Ali Visha, Rruga Todi Shkurti, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 430

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, ish Tregu Elektrik, 430 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Kompleksi INA

•E mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ti

•430 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 1 te nje pallati te ri me siperfaqe 60 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire. DISPONON POST PARKIMI!!!

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Qershor, 2024 në 5:21 pm Përditësuar 10 Qershor, 2024 at 5:21 pm
 • ID e pronës: MRE-51312
 • Çmimi: € 430
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Ali Visha, Rruga Todi Shkurti, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134