Qera, Apartament 1+1, ish Uzina Dinamo, 390 Euro

 • € 390
Rruga Gjon Mili, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, ish Uzina Dinamo, 390 Euro
Rruga Gjon Mili, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 390

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, ish Uzina Dinamo, 390 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: rruga Gjon Mili

•E mobiluar

• Kati 1

• Pallat ekzistues

•390 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 1 te nje pallati ekzistues me siperfaqe 55 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 14 Shkurt, 2024 në 3:26 pm Përditësuar 14 Shkurt, 2024 at 3:29 pm
 • ID e pronës: MRE-30794
 • Çmimi: € 390
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Gjon Mili, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134