Qera, Apartament 1+1, Jordan Misja, 350 Euro/Muaj

 • € 350
Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Jordan Misja, 350 Euro/Muaj
Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Jordan Misja, 350 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Jordan Misja
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Shtepi Private
 • Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera  apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 50m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori, tualet dhe ballkon.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 27 Qershor, 2024 në 2:34 pm Përditësuar 5 Korrik, 2024 at 10:20 am
 • ID e pronës: MRE-53439
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
+355694050121