Qera, Apartament 1+1, Kodra e Diellit ,  450 euro/muaj

 • € 450
Rruga Kodra e Diellit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Kodra e Diellit ,  450 euro/muaj
Rruga Kodra e Diellit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1,Kodra e Diellit ,  450 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa:  Kodra e diellit tek eleonora
 • I mobiluar
 • Kati 4
 • Pallat i  ri me ashensor
 • Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhom e gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Maj, 2024 në 5:48 pm Përditësuar 15 Maj, 2024 at 5:48 pm
 • ID e pronës: MRE-47451
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kodra e Diellit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135