Qera, apartament 1+1, kodra e diellit, 500 euro.

 • € 500
Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Rented

Qera, apartament 1+1, kodra e diellit, 500 euro.

Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 500

PĂ«rshkrimi

Qera, apartament 1+1, kodra e diellit, 500 euro.
Tipologjia: 1+1
Adresa: Kodra diellit
Kati 1 banim
Pallat
đź’¶ 500 euro

✨ Informacione rreth prones:
Jepet me qera apartament 1+1 dhe postparkim, me siperfaqe 70 m2 dhe gjendet ne katin 1 banim te nje pallati. Organizohet ne nje dhome gjumi, dhome ndenje kuzhine dhe tualet.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE
Oksana AGENT Real Estate.

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:40 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8634
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronĂ«s: 70 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Kodra e Diellit 1, Lagjja e VjetĂ«r (Selita e VogĂ«l), FarkĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508