Qera, Apartament 1+1, Komuna Parisit, 470  euro/muaj

 • € 470
Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Komuna Parisit, 470  euro/muaj

Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 470

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Komuna Parisit, 470  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Hasan Halla
I mobiluar
Kati 5
Pallat Egzistues
Cmimi 470 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 76m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati egzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Shkurt, 2024 në 10:56 am Përditësuar 12 Shkurt, 2024 at 10:56 am
 • ID e pronës: MRE-30366
 • Çmimi: € 470
 • Sip. totale: 76 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127