Qera Apartament 1+1, komune e parisit , 380 Euro

 • € 380
Ola, Rruga Skënder Luarasi, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 1+1, komune e parisit , 380 Euro

Ola, Rruga Skënder Luarasi, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 380

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 1+1, Komune e parisit, 380 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Fast food ”OLA”

• bosh

• Kati 1

• ka ashensor

• 💶 380 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 77m² dhe gjendet në katin 1 të një pallati me ashensor.

Apartamenti përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Ambienti ka nje kend te vecuar per kuzhine dhe ballkon. Apartament me pamje nga dielli, punime teper cilesore.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Janar, 2024 në 6:55 pm Përditësuar 10 Janar, 2024 at 10:34 am
 • ID e pronës: MRE-25208
 • Çmimi: € 380
 • Sip. totale: 77 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Ola, Rruga Skënder Luarasi, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518