Qera, Apartament 1+1, Kongresi i Manastirit, 450 euro

 • € 450
Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Kongresi i Manastirit, 450 euro

Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Kongresi i Manastirit, 450 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Kongresi i Manastirit

• i mobiluar

• Kati 2

• pallat i ri

•  450 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 me siperfaqe 60m² ne katin e 2 te nje pallati te ri tek Kongresi i Manastirit. Ambienti eshte i organizuar nga nje dhome gjumi, kuzhina dhe dhoma e ndenjes dhe nje tualet. Eshte totalisht e mobiluar me arredim bashkekohor me kushte shume te mira , i pabanuar me pare. Nese behet pagesa 1 vjecare cmimi diskutohet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 10:40 am
 • ID e pronës: MRE-16050
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Oxhaku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521