Qera , Apartament 1+1, Kopshti Botanik, 500  euro/muaj

 • € 500
Rruga Shyqyri Brari, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera , Apartament 1+1, Kopshti Botanik, 500  euro/muaj
Rruga Shyqyri Brari, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep Qera , Apartament 1+1, Kopshti Botanik, 500  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Rruga Shyqyri Brari

E mobiluar
Kati 4
Pallat i ri
Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 74m² dhe gjendet në katin 4 ne nje pallati te ri. Apartamenti ka 1 dhoma gjumi, dhoma e ndenjes 1 aneks gatimi  1 tualet dhe ballkoni..

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Korrik, 2024 në 11:56 am Përditësuar 11 Korrik, 2024 at 11:56 am
 • ID e pronës: MRE-55209
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 74 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: ***
 • Adresa Rruga Shyqyri Brari, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Liqeni I Thate/Kopshti Botanik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127