Qera, Apartament, 2+1 , Kryqezimi i Porcelanit, 500 Euro

 • € 500
Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament, 2+1 , Kryqezimi i Porcelanit, 500 Euro

Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament  2+1 , Kryqezimi i Porcelanit, 500 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Xhanfize Keko,Kruqezimi i Porcelanit, Brryl

• E mobiluar

• Pallat Ekzistues

• Kati 4

•  500 Euro /muaj

 

✨ Informacione rreth prones:

Jepet e qera apartament 2+1 me siperfaqe 100m² ne katin e 4 te nje pallati ekzistues tek Kryqezimi i Porcelanit, prane Olsos. Apartamenti organizohet nga dy dhoma gjumi, kuzhina bashke me dhomen e ndenjes, nje tualet dhe  ballkon. Eshte i mobiluar totalisht me arredim bashkekohor.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 10:44 am
 • ID e pronës: MRE-15660
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Brryli/Rruga Brdhyl

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521