Qera, Apartament 1+1, Laprake, 300 Euro/Muaj

 • € 300
Rruga Halil Aga, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Laprake, 300 Euro/Muaj

Rruga Halil Aga, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 1+1, Laprake,300 euro/Muaj

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:Rruga Rruga Halil Aga

• E mobiluar

• Kati i 3

• Pjese vile

• 300 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 1+1 ne katin e 1 te nje vile me siperfaqe 60m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, nje tualet dhe veranda . Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Janar, 2024 në 11:02 am Përditësuar 24 Janar, 2024 at 11:25 am
 • ID e pronës: MRE-27227
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Halil Aga, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256