Qera , Apartament 1+1 , Laprake , 350 Euro

 • € 350
Laprakë, Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera , Apartament 1+1 , Laprake , 350 Euro

Laprakë, Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Laprake , 350 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Gjergj Legisi

• i Mobiluar

• Kati 6

• Pallat i ri

• 350 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe prej 68 m² dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor ne rrugen Gjergj Legisi, Laprake. Apartamenti eshte i organizuar ne korridor shperndares, sallon ndenje+ kuzhine, 1 dhome gjumi dhe tualet. Apartamenti ofrohet i mobiluar teresisht. Lirohet ne date 15 Nnetor.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

Detajet

Përditësuar 3 Nëntor, 2023 at 11:31 am
 • ID e pronës: MRE-19635
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 68 m²
 • Sip. totale: 68 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Adresa Laprakë, Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521