Qera, Apartament 1+1, Laprake, 340 Euro

 • € 340
Rruga Lord Bajron, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera

Qera, Apartament 1+1, Laprake, 340 Euro

Rruga Lord Bajron, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 340

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me Qera, Apartament 1+1, Laprake, 340 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Lord Bajron, Laprake

• i pamobiluar

• Kati 2

• Vile

• 35000 leke

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1 ne katin e dyte te nje vile me siperfaqe 100m² ne Laprake. Apartamenti nuk eshte i mobiluar. Mund te perdoret edhe si ambient biznesi. Organizohet nga nje dhome gjume, kuzhina e vecuar nga dhoma e ndenjes dhe nje tualet.

 

Per informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 11 Korrik, 2023 at 11:01 am
 • ID e pronës: MRE-12524
 • Çmimi: € 340
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Lord Bajron, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Laprakë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521