Qera, Apartament 1+1, Laprake, 370Euro

 • € 370
Rruga Riza Çuka, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Laprake, 370Euro

Rruga Riza Çuka, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 370

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 1+1, Laprake, 370€

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Riza Cuka, Laprake

• i Mobiluar

• Kati 5

• Pallat ekziatues

• 370€/ muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartamen 1+1 me siperfaqe 52m² ne katin e 5 te nje pallati ekziatues ne rrugen Riza Cuka,Laprake. Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes, tualit. Eshte totalisht i mobiluar. Lirohet ne date 20 nentor. Preferohen familjar.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

Detajet

Përditësuar 12 Nëntor, 2023 at 4:43 pm
 • ID e pronës: MRE-20149
 • Çmimi: € 370
 • Sip. totale: 52 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Adresa Rruga Riza Çuka, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521