Qera, Apartament 1+1, Linze  350  euro/muaj

 • € 350
Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Linze  350  euro/muaj
Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Linze  350  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Linze
I mobiluar
Kati 2 banim
Pallat i Ri me ashensor
Cmimi 350 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera  apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati i ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore,  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, nje dhoma gjumi,  tualeti dhe ballkoni.  Apartamenti disponon te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 8 Shkurt, 2024 në 2:41 pm Përditësuar 8 Shkurt, 2024 at 2:41 pm
 • ID e pronës: MRE-29988
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135