Qera, Apartament 1+1, Liqeni Artificial, 500 euro/muaj

 • € 500
Rruga Peti, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Liqeni Artificial, 500 euro/muaj
Rruga Peti, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Liqeni Artificial, 500 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Peti Pike Referimi: Liqeni Artificial
 • I mobiluar
 • Kati 3
 •  Pallat me ashensor
 • Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor.  Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori,tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 3 Korrik, 2024 në 2:31 pm Përditësuar 3 Korrik, 2024 at 2:35 pm
 • ID e pronës: MRE-54257
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Peti, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127