Qera, Apartament 1+1, Liqeni i Thate , 550euro/muaj

 • € 550
Rruga Peti, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Liqeni i Thate , 550euro/muaj
Rruga Peti, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Liqeni i Thate, 550 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Peti Pike Referimi: Liqeni i Thate
 • I mobiluar
 • Kati 1
 •  Pallat me ashensor
 • Cmimi 550 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 65m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 17 Qershor, 2024 në 2:50 pm Përditësuar 17 Qershor, 2024 at 3:01 pm
 • ID e pronës: MRE-52226
 • Çmimi: € 550
 • Sip. e pronës: 65 m²
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Peti, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Liqeni I Thate/Kopshti Botanik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127