Qera, Apartament 1+1, Lqeni i Thate, 370 Euro

 • € 370
Rruga e Kroit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Lqeni i Thate, 370 Euro

Rruga e Kroit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 370

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Liqeni i Thate, 370 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: 100m mbi kopshtin zoologjik

•E mobiluar

• Kati 1, me verande

• Pallat i ri

•370 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 1 te nje pallati te ri me siperfaqe 80 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe 1 tualet. Disponon edhe vend parkimi. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 31 Janar, 2024 në 11:29 am Përditësuar 31 Janar, 2024 at 11:54 am
 • ID e pronës: MRE-28488
 • Çmimi: € 370
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Kroit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134