Qera, Apartament 1+1, Medrese, 360 Euro

 • € 360
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Medrese, 360 Euro

Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 360

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Medrese, 360 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Te Posta Shqiptare

•E mobiluar

• Kati 1,

• Pallat ekzistues

•360 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 1 te nje pallati ekzistues me siperfaqe 40 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Shkurt, 2024 në 1:52 pm Përditësuar 21 Shkurt, 2024 at 2:47 pm
 • ID e pronës: MRE-29536
 • Çmimi: € 360
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134