Qera, Apartament 1+1, Mine Peza, 380  euro/muaj

 • € 380
Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Mine Peza, 380  euro/muaj
Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 380

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Mine Peza, 380  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Rruga Mine Peza
I mobiluar
Kati 1
Pallat Egzistues
Cmimi 380 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 65m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati egzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Qershor, 2024 në 1:11 pm Përditësuar 8 Qershor, 2024 at 1:11 pm
 • ID e pronës: MRE-51094
 • Çmimi: € 380
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127