qera apartament 1+1, Misto Mame, 30.000 leke

 • 30,000 Lek
Rruga Thoma Koxhaj, Njësia Bashkiake Nr. 6, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Rented
Rruga Thoma Koxhaj, Njësia Bashkiake Nr. 6, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 30,000 Lek

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 1+1, Misto Mame, 30.000 leke

 

• Tipologjia 1+1

• Adresa: te Pasticeri Lika

• I mobiluar

• Kati 2

• Pallat I ri

• 💶 30.000 leke

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe 50m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shumë të mirë, është tërësisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-8811
 • Çmimi: 30,000 Lek
 • Sip. e pronës: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Thoma Koxhaj, Njësia Bashkiake Nr. 6, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Misto Mame

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku