Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri, 400 Euro

 • € 400
Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri, 400 Euro
Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Myslym Shyr, 400 euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Myslym Shyr

• E mobiluar

• Kati i 3

• 400 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 3 te nje Apartamenti  75m². Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina dhe nje tualet. Apartamenti  jepet i mobiluar.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Maj, 2024 në 9:54 am Përditësuar 15 Maj, 2024 at 9:54 am
 • ID e pronës: MRE-47326
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134