Qera apartament 1+1+Blk, Oxhaku, 300 Euro

 • € 300
Oxhaku, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Rented
Oxhaku, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 1+1+Blk, Oxhaku, 300 Euro

 

• Tipologjia 1+1+Blk

• Adresa: Rr. Kongresi i Manastirit

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat i ri me ashensor

• 💶 300 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe 72m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë të mirë, është tërësisht i mobiluar me arredim bashkekohor dhe cdo gje te re sic shikohet dhe nga fotot. Apartamenti përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi dhe tualeti. Ka kondicioner ne te dyja dhomat.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-8862
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 72 m²
 • Sip. totale: 72 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Oxhaku, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Oxhaku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku