Qera, Apartament 1+1, Pazari I Ri, 500 Euro

 • € 500
Hoxha Tahsim, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Pazari I Ri, 500 Euro

Hoxha Tahsim, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 500

PĂ«rshkrimi

Qera, Apartament 1+1, Pazari I Ri, 500 euro

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Pazari I Ri
 • I mobiluar
 • Kati 1 banim
 • 💶 500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe 60m² dhe gjendet në katin e 1 banim te nje pallati te ri . Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshtë i sapo mobiluar ne mënyre modern dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit dhe tualeti. E pershtatshme per nje cift.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 2 Tetor, 2023 at 10:58 am
 • ID e pronĂ«s: MRE-17609
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 60 m²
 • DhomĂ« gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Hoxha Tahsim, Rruga Hoxha Tahsin, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Ministria e Jashtme/Pazari I Ri

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256