Qera Apartament 1+1. Pazari Ri, 450 Euro/Muaj

 • € 450
Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 1+1. Pazari Ri, 450 Euro/Muaj
Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1,  Pazari Ri, 450 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Tefta Tashko

•I mobiluar

• Kati 4

• 💶 450 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1 me një sipërfaqe prej 65m² dhe gjendet në katin 4 të një pallati pa ashensor.

Apartamenti  jepet totalisht i mobiluar me pajisjet bashkohore  dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Korrik, 2024 në 12:23 pm Përditësuar 2 Korrik, 2024 at 12:42 pm
 • ID e pronës: MRE-53959
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ministria e Jashtme/Pazari I Ri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134