Qera Apartament 1+1, prane kompleksit Delijorgji, Rr.Kavajes 500€

 • € 500
Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 1+1, prane kompleksit Delijorgji, Rr.Kavajes 500€

Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 1+1, tek kompleksi Delijorgji, Rr.Kavajes 500€

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:  prane Kompleksit Delijorgji

• i Mobiluar

• Kati 1

• 500euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 58m² ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor .Apartamenti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes dhe tualeti.

Detajet

Publikuar më 16 Janar, 2024 në 5:17 pm Përditësuar 16 Janar, 2024 at 5:17 pm
 • ID e pronës: MRE-26052
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 58 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135