Qera Apartament 1+1, prane kryqezimit Vasil Shanto, 500€

 • € 500
Shkolla e Mesme "Besnik Sykja", Rruga Kristo Floqi, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1022, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 1+1, prane kryqezimit Vasil Shanto, 500€

Shkolla e Mesme "Besnik Sykja", Rruga Kristo Floqi, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1022, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 1+1, prane kryqezimit Vasil Shanto, 500€

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:  prane shkolles Besnik Sykja

• i Mobiluar

• Kati 4

• 500euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 80m² ne katin e 4 te nje pallati .Apartamenti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes dhe tualeti.

Detajet

Publikuar më 11 Janar, 2024 në 1:14 pm Përditësuar 11 Janar, 2024 at 1:14 pm
 • ID e pronës: MRE-25464
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Shkolla e Mesme "Besnik Sykja", Rruga Kristo Floqi, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1022, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135