Qera, Apartament 1+1, Prokuroria, 450 euro

 • € 450/euro
Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Tiranë, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 1+1, Prokuroria, 450 euro

Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Tiranë, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 450/euro

PĂ«rshkrimi

Qera, Apartament 1+1, Prokuroria, 450 euro

 • Tipologjia 1+1+ balkon
 • Adresa: Rruga Mine Peza
 • I mobiluar
 • Kati 1 banim me ashensor
 • Pallat I ri
 • đź’¶ 450 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe 60m² dhe gjendet në katin e 1 banim të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshtë i mobiluar ne mënyre modern  dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit , balkoni ,dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 1:48 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8563
 • Çmimi: € 450/euro
 • Sip. e pronĂ«s: 60 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • DhomĂ« gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Adresa Prokuroria e Rrethit GjyqĂ«sor TiranĂ«, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 9, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga e Durresit/Zogu I Zi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257