Qera, Apartament 1+1, Prokuroria e Tiranes,400 euro/muaj

 • € 400
Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Tiranë, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Prokuroria e Tiranes,400 euro/muaj

Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Tiranë, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Prokuroria e Tiranes,400 euro/muaj

 • Tipologjia 1+ 1
 • Adresa: Prokuroria e Tiranes
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Pallat i ri
 • Cmimi 400 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1 +1, me një sipërfaqe prej 65m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati . Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet  i mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, salle ngrenie,1 dhome gjumi,1 tualeti, ngrohje/ftohje.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 23 Janar, 2024 në 10:08 am Përditësuar 23 Janar, 2024 at 10:08 am
 • ID e pronës: MRE-27166
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Tiranë, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128