Qera, Apartament 1+1, Qender, 450 Euro

 • € 450
Rruga Çamëria, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Qender, 450 Euro
Rruga Çamëria, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Qender, 450 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Cameria

•I mobiluar

• Kati 2

• Pallat ekzistues

•450 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me siperfaqe 65 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Qershor, 2024 në 11:28 am Përditësuar 5 Qershor, 2024 at 2:20 pm
 • ID e pronës: MRE-50579
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Çamëria, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134