Qera , Apartament 1+1 , Qender, 500 Euro

 • € 500
Rruga Maliq Muço, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera

Qera , Apartament 1+1 , Qender, 500 Euro

Rruga Maliq Muço, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Perball Zeri i Popullit, Qender, 500 euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Perball Zeri i Popullit, Qender

• i Mobiluar

• Kati 2

• Pallat

• 500 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe prej 75 m² dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati shume afer qendres, perball Zeri i Popullit.Apartamenti eshte i organizuar ne korridor shperndares, sallon ndenje+ kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ofrohet i mobiluar teresisht. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 3 Nëntor, 2023 at 10:18 am
 • ID e pronës: MRE-19587
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 75 m²
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Adresa Rruga Maliq Muço, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521