Qera, Apartament 1+1, Liqeni Artificial, 550 Euro

 • € 550
Rruga Marko Boçari, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Liqeni Artificial, 550 Euro
Rruga Marko Boçari, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Liqeni Artificial, 550 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Marko Bocari

•I mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ri

•550 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri me siperfaqe 75 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhoma gjumi, kuzhina, dhe dy tualete. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Maj, 2024 në 10:39 am Përditësuar 22 Maj, 2024 at 11:09 am
 • ID e pronës: MRE-48417
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 78 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Marko Boçari, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134