Qera, Apartament 1+1, QSUT, 400 euro/muaj

 • € 400
Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, QSUT, 400 euro/muaj
Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, QSUT, 400 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Kongresi Manastirit  Pike Referimi: Prane QSUT
 • I mobiluar
 • Kati 6
 • Pallat ekzistues
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1+3 blk, me një sipërfaqe prej 88m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori ,tualet dhe 3 ballkone.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Qershor, 2024 në 12:01 pm Përditësuar 11 Qershor, 2024 at 1:22 pm
 • ID e pronës: MRE-51379
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 88 m²
 • Sip. totale: 88 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 6
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127