Qera, Apartament 1+1, Rajfi Tower, Durres, 700 Euro.

 • € 700
Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Rajfi Tower, Durres, 700 Euro.

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Rezidenca Rajfi Tower, Durres, 700 euro.

•Tipologjia: 1+1
•Adresa: Rruga Taulantia, Durres
•I mobiluar
•Kati 18
•Pallat i ri
•💶 700 euro

 

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 95 m2, ne katin e 18 ne nje pallati te ri me ashensor tek Rajfi Tower ne Durres.
Organizimi i apartamentit behet nga dhoma e gjumit, dhoma ndenjes,  kuzhina, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me punime cilesore  dhe ndodhet ne nje zone me kerkes te larte per banim.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Janar, 2024 në 1:25 pm Përditësuar 9 Janar, 2024 at 1:25 pm
 • ID e pronës: MRE-25092
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Zone Periferike/Aeroport
 • Kati: 18
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Qyteti Durres

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256