Qera, Apartament 1+1, Rezidenca Kaimi, 490 euro/muaj

 • € 490
Rruga Pasho Hysa, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Rezidenca Kaimi, 490 euro/muaj
Rruga Pasho Hysa, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 490

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Rezidenca Kaimi, 490 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rezidenca Kaimi Pike Referimi: Ali Demi
 • I mobiluar
 • Kati 7
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 490 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 67m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Korrik, 2024 në 12:43 pm Përditësuar 8 Korrik, 2024 at 12:46 pm
 • ID e pronës: MRE-54843
 • Çmimi: € 490
 • Sip. totale: 67 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: **
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934